Rektori Levél 2021. 09.22.

Kedves Kollégák!

A csütörtöki (2021.09.23.) szenátusi ülésen elhangzott, hogy az egyetem és az állam még nem írta alá azt a keretszerződést, amely a hosszú távú a finanszírozást biztosítja. A tárgyalások végükhöz közelednek, de még folynak. Ennek fényében a béremelés is csúszik, de ígéretet kaptunk arra, hogy ezt visszamenőlegesen megkapjuk. Az emelés mértékéről és módjáról még nem tudunk részleteket, de igyekszünk tájékozódni.

Szeptember elején Kollektív Szerződés megkötését kezdeményeztük a rektornál, amelyre pozitív választ kaptunk, így hamarosan megkezdhetjük a tárgyalásokat.

Ennek folyamatáról rendszeres tájékoztatást adunk.

Üdvözlettel:

Balogh László Levente